Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Genialna Jedynka

Monika Jaskulska – uczennica I LO w Dzierżoniowie, chodzi do klasy III b o profilu matematyczno – fizycznym. Interesuje się m.in. rysowaniem. Genialna Jedynka przedstawia jej pierwszą autorską wystawę – marzec 2008 r. Monika zgodziła się odpowiedzieć na kilka pytań:

Kiedy zaczęłaś rysować? Skąd się wzięła ta pasja?
Rysuję, od kiedy pamiętam. Na początku było to tylko zajęcie małego dziecka. Gdy mi się nudziło sięgałam po ołówek, kawałek papieru i rysowałam. W miarę upływu czasu zauważyłam, że to, co tworzę nie jest takie złe…
Potrafiłabyś określić ile czasu tygodniowo poświęcasz na Swoje hobby? Uczęszczasz na jakieś zajęcia z rysunku?
Nieraz muszę wybierać pomiędzy pasją a nauką…W takich przypadkach zawsze na pierwszym miejscu jest nauka. A ponieważ jestem w klasie maturalnej, czasu nie pozostaje dużo… Szczerze mówiąc, to właśnie udział w zajęciach dodatkowych jest jedynym czasem, na realizację zainteresowań. Jeżdżę raz w tygodniu do pracowni rysunkowo – plastycznej we Wrocławiu, oprócz tego jestem członkiem Sekcji Młodych Plastyków Amatorów w Dzierżoniowie oraz biorę udział w zajęciach, w Dzierżoniowskim Domie Kultury. Łącznie 6 godzin tygodniowo;)
Czym jest dla Ciebie Twoja pasja?
Nie potrafię Ci odpowiedzieć, czym ona jest dla mnie. Jestem tylko narzędziem mojego wnętrza. Nie muszę myśleć gdzie i jaką kreskę mam postawić, dyktuje mi to wyobraźnia, ja tylko wykonuje postawione mi zadania;)
„Wiążesz” przyszłość z rysowaniem?
Tak, oczywiście. Moim marzeniem jest studiowanie architektury.
Dziękuję za rozmowę. Czy chciałabyś coś dodać od siebie?
Dziękuję, powiem tylko tyle: bardzo serdecznie zapraszam wszystkich na moją pierwszą autorską wystawę;)